Hela kalendern

Använd sökrutan här ovanför för att hitta evenemang och utställningar

EVENEMANG

  1. Vernissage - Svalbard, foto

    When: Wednesday 5 February 18:00 - 19:00
    Location: Timrå library

    Isbjörnar och valrossar på Svalbard - foton av Heimo Fürst. Vernissage 5/2, 18.00.

  2. Babysång & rytmik

    When: Thursday 6 February 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  3. Handarbetscafé

    When: Wednesday 12 February 13:00 - 15:00
    Location: Timrå library

    Kom och handarbeta med oss! Vi handarbetar, babblar och fikar

  4. Babysång & rytmik

    When: Thursday 13 February 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  5. Babysång & rytmik

    When: Thursday 20 February 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  6. Barnteater på Timrå bibliotek "En häxas dagbok"

    When: Saturday 22 February 14:05 - 14:50
    Location: Timrå library

    Barnteater "En häxas dagbok" med Pygméteatern, för barn mellan ca 4 - 10 år. Biljettpris 40 kr. Biljetter kan köpas i förväg, begränsat antal platser.

  7. Babysång & rytmik

    When: Thursday 27 February 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  8. Handarbetscafé

    When: Wednesday 11 March 13:00 - 15:00
    Location: Timrå library

    Kom och handarbeta med oss! Vi handarbetar, babblar och fikar

  9. Babysång & rytmik

    When: Thursday 12 March 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  10. Babysång & rytmik

    When: Thursday 19 March 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  11. Babysång & rytmik

    When: Thursday 26 March 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  12. Babysång & rytmik

    When: Thursday 2 April 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  13. Handarbetscafé

    When: Wednesday 8 April 13:00 - 15:00
    Location: Timrå library

    Kom och handarbeta med oss! Vi handarbetar, babblar och fikar

  14. Babysång & rytmik

    When: Thursday 9 April 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  15. Författarbesök - Emma Sundh

    When: Wednesday 22 April 18:00 - 19:00
    Location: Timrå library

    Emma Sundh berättar om sin bok "Gör skillnad! : från klimatångest till handlingskraft"

  16. Babysång & rytmik

    When: Thursday 23 April 09:00 - 10:00
    Location: Timrå library

    Välkommen på babysång tillsammans med musikpedagogen Victoria Berggren!

  17. Handarbetscafé

    When: Wednesday 6 May 13:00 - 15:00
    Location: Timrå library

    Kom och handarbeta med oss! Vi handarbetar, babblar och fikar

  18. Handarbetscafé

    When: Wednesday 3 June 13:00 - 15:00
    Location: Timrå library

    Kom och handarbeta med oss! Vi handarbetar, babblar och fikar